Organizatorzy

gp

Golden Point  GP sp. z o. o. oferuje kompleksową organizację eventów, konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń tematycznych.

Na zlecenie klienta organizujemy również działania marketingowe oraz PR-owe, m. in. wydawnictwo czasopism branżowych i dodatków specjalnych, tworzenie portali internetowych, obsługę social media, public relations oraz public affairs, monitoring mediów oraz profesjonalne usługi graficzne.


SuccessPoint Sp. z o.o

Spółka od wielu lat z powodzeniem organizuje konferencji, szkolenia i spotkania dedykowane w zakresie technologii i informatyki dla wielu branż. Uczestnikami naszych wydarzeń jest kadra zarządzająca przedsiębiorstw, wykwalifikowana kadra specjalistyczna oraz przedstawiciele administracji publicznej. Tworzymy również wydarzenia na zlecenie klientai w zależności od jego potrzeb zajmujemy się organizacją od pomysłu poprzez planowanie i realizację lub wskazanymi obszarami przygotowań.Fundacja Polski Kongres Gospodarczy została powołana przez Konfederację Pracodawcy RP. Powstała w celu popularyzacji nowych idei i rozwiązań w gospodarce.

Wspiera działalność na rzecz inicjowania zmian ekonomicznych i społecznych, głównie poprzez propagowanie wykorzystywania nowych technologii.